
Envirotech weźmie udział w XXXIII Sympozjum Naukowo-Technicznym „Wiosenne Spotkanie Ciepłowników”, które odbędzie się w Zakopanem w dniach 28–30 kwietnia 2026 r.
Firma, jako partner konferencji, będzie obecna na wydarzeniu z własnym stoiskiem, przy którym wyświetlane będą filmy ze zrealizowanych inwestycji. Udział w sympozjum Envirotech wykorzysta również do szerszego zaprezentowania realizowanej przez siebie nowoczesnej kotłowni biomasowej w Ciepłowni C-3 Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Wałbrzychu. Dyrektor ds. ofertowania usług technicznych Jacek Górniaczyk wygłosi prelekcję omawiającą założenia techniczne tej inwestycji oraz prezentującą postęp prac – wystąpienie zaplanowano na 29 kwietnia w godzinach 11:45–12:15. Tematyce tej poświęcony będzie również artykuł jego autorstwa pt. „Nowoczesna kotłownia biomasowa w Ciepłowni C-3 Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu”, który ukaże się w magazynie Kierunek Energetyka nr 2/2026.
Wiosenne Spotkanie Ciepłowników to cykliczne wydarzenie organizowane corocznie przez firmę BMP – wydawcę czasopisma i portalu Kierunek Energetyka – uznawane za jedno z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń branży ciepłowniczej w Polsce.
Więcej informacji na temat XXXIII Sympozjum Naukowo-Technicznego „Wiosenne Spotkanie Ciepłowników”

